User Tools

Site Tools


praktika_cas

Praktika CAS Centra audiovizuálních studií 2018-2019 zimní semestr

Praktika Centra audiovizuálních studií seznámí posluchače prvních ročníků FAMU v přehledu se současnou situaci v oblasti audiovizuální tvorby a o provozu, kontextu a technologiích, se které jsou k dispozici v laboratoři Institutu intermédií. viz:iim.cz

účast je povinná, pokud někdo nemůže z pádného důvodu v termín uvedený níže, může se připojit k jiné skupině. setkání je v 8.45 před vchodem do FELU ČVUT

Vchod do Fakulty elektrotechnické je pro pozdně příchozí zde. https://www.google.cz/maps/place/Czech+Technical+University+in+Prague/@50.104946,14.392776,10639m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x470b953bc00ed77d:0xc90bbb0091a9e46a!8m2!3d50.1030364!4d14.3912841

studenti jsou rozděleni do 8 skupin, takže se každý může prakticky seznámit s nějakou částí vybavení medialabu. Každá skupina vytvoří jednoduchou situaci zahrnující práci se zvukem, promítaným obrazem, světly a interakcí.

Institut Intermédií (IIM) je sdílené pracoviště různých fakult ČVUT (České vysoké učení technické), Akademie múzických umění v Praze, a dalších partnerů, které nabízí platformu pro mezioborovou spolupráci studentů a pedagogů technických a uměleckých oborů.

https://www.iim.cz/cs/calendar/

Profil CASU (Centrum audiovizuálních studií) vychází z dialogu a spolupráci napříč obory a poskytuje prostor autorskému přístupu k tvorbě, využívá prvky jako jsou pohyblivý obraz, akustický a elektronický zvuk, text, gesto a scénické prvky, kódování, intervence ve veřejném prostoru a online.

Cílem cvičení je seznámení se vybavením a zázemím Institutu intermédií. Výstupem krátkého cvičení je kolaborativní představení pro prostor, obraz, zvuk a světlo případně s interaktivní prvky, které vznikne během cvičení formou týmové práce.

lektoři: Miloš Vojtěchovský, Jakub Hybler, Matěj Šenkyřík

další informace a koordinace: Miloš Vojtěchovský tel: 608571881

kalendář a seznam:

5.10.2018 - skupiny 4 a 5

12.10.2018 - skupiny 1 a 6

19.10.2018 - skupiny 2 a 7

2.11.2018 - skupiny 8 a 9

14.12.2018 - skupina 3

Skupina 1 – 12.10.2018

1 Kristýna Žďárská 774 452 392 KP 2 Hynek Spurný KP 3 Jakub Haubert KSD 4 Varvara Šatunova KSS 5 Alice Ullspergerová KF 6 Matěj Lindner KZT 7 Luna Wieland KAT 8 Vojtěch Konečný KR 9

Skupina 2 – 19.10.2018 1 Ondřej Lukeš 733 285 088 KP 2 Kristýna Risová KP 3 Barbora Eichlerová KSD 4 Savva Dolomanov KSS 5 Karolína Schön KF 6 Klára Ondráčková KZT 7 Tereza Motýlová KAT 8 Marek Mrkvička KR 9

Skupina 3 – 14.12.2018 1 Alžběta Málková 737 184 117 KP 2 Alex Kurel KP 3 Roger Nicholas KSD 4 Timotej Rajniš KSS 5 Petr Vlček KF 6 Vít Paulík KZT 7 Eva Matejovičová KAT 8 Anna Wowra KR 9

Skupina 4 -5.10.2018 1 Beata Mrazíková 773 101 998KP 2 Kryštof Burda KP 3 Lucie Trojanová KSD 4 Dominik Neudeker KSS 5 Alžběta Čermáková KF 6 Anna Brabcová KZT 7 Josef Švejda KDT 8 Petr Pylypčuk KR 9

Skupina 5 – 5.10.2018 1 Petra Milotová 722 596 253 KP 2 Kryštof David KP 3 Jan Dvořáček KSD 4 Daniel Rozen KSS 5 Zuzana-Markéta Macková KF 6 Dominyka Adomaityte KZT 7 Anežka Fišárková – nahradí si 14.12. se skup. 3 KDT 8 Anastasiia Popel KR 9

Skupina 6 – 12.10.2018 1 Pavlína Kněžková 728 927 150 KP 2 Daniel Bleha KP 3 Lukáš Červený KSD 4 Sebastián Kučkovský KSS 5 Jakub Tulinger KF 6 Jan Mesany KZT 7 Širín Nafariehová KDT 8 Matěj Pecka KK 9

Skupina 7 – 19.10.2018 1 Klára Mamojková +421 908 797 200 KP 2 Tereza Chudáčková CAS 3 Anna Rychnovská KSD 4 Vojtech Mrkus KSS 5 Gabriela Kalná KF 6 Anita Černá KZT 7 Kryštof Zvolánek KDT 8 Michal Šindelář KK 9

Skupina 8 – 2.11.2018 1 Artem Ivanov 773 872 618 KP 2 Ráchel Absolonová KSD 3 Viktorie Štěpánová KAT 4 Alexandra Sihelská CAS 5 Isabella Šimek KF 6 Michael Jiřinec KDT 7 Petr Syblík KK 8 Jozef Čabo CAS 9 Kristýna Machartová KSD

Skupina č. 9 - 2.11.2018

1 Peter Poch +421 911 721 998 KP 2 Barbora Veselá KSD 3 Andrii Kachan KF 4 Tomáš Suchánek CAS 5 Daniela Hýbnerová KAT 6 Juliana Moska KDT 7 Lukáš Peter Tóth KK 8 Gabriela Palijová CAS 9

praktika_cas.txt · Last modified: 2018/10/09 14:33 by milos-vojtechovsky